• Tvrdnutie brucha v 36 tt

    , Autor: tina254

    Dobrý den pan doktor, chcela by som vedieť či je v poriadku keď mám non-stop tvrdé brucho hlavne pri chôdzi a státí, okrem ležania. Je mi to už nepríjemné, do toho ma boli panva a mala sa stále tlačí hlavou dole, čiže chodím ako kačka a hodinu do obchodu ktorý mám pred domom. Doktorka mi vraví, že je to normálne, ale u nej je normálne všetko.
    Ďakujem vám za odpoveď
    Pekný deň prajem

    Dobrý deň, ste v týždni tehotenstva, kedy aj ak by došlo k spusteniu pôrodu, ten sa už zastavovať nebude. Tvrdnutie brucha, hlavne vo večerných hodinách je už normálne. Takto a Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.