• Pupok

    , Autor: Vierk@

    Dobrý deň. Som v 34 týždni tehotenstva,je to moje prvé tehotenstvo.Chcela by som sa opýtať či je normálne že pri pupku strácam cit. Po chvíli sa vráti a objaví sa to kúsok vedľa. Je možné že to je naťahovaním kože?

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Napínanie kože vplyvom zväčšujúcej sa maternice na to môže mať vplyv. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.