• Uraz

    , Autor: Krokodil

    Dobrý deň pán doktor mam na vás otázočku som v 10tt a k doktorovi idem až budúci týždeň ale chcela by som sa spýtať išla som kúpať syna a pri vani mame postavenu 2 litrovu avivaz ako som si išla klaknut tak z jednou nohou som už bola na zemi a z druhou som si buchla koleno o avivaz ktorá stála takže výška asi 40cm a v takej polohe som mala nohu asi 2 sekundy natiahla som si slabinu môže to poškodiť plod? Vopred ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, zárodku sa určite touto situáciou nič nestalo.