• Skok psíka na chrbat

    Dnes mi pán doktor na chrbát skočil z hora z gauča psík 2.25 kg. Placentu mám hore vysoko na zadnej stene je dôvod na obavy lebo čítala som keď je vzadu že skôr úraz chrbta je problém? Skočila z celej sily a zabolelo to ale už je ok. Môžem byť pokojná? Alebo radšej vyhľadať pohotovosť?
    Ďakujem

    Dobrý deň, chrbticu máte dostatočne pevnú, nemusíte sa obávať. Takýmto spôsobom a za týchto okolností k predčasnému odlučovaniu placenty nedôjde. Treba menej čítať, aby ste neboli z každého pohybu vyplašená a zbytočne sa nad tým trápili. Môžete byť pokojná.