• Opuch ruk

    , Autor: Niki1996

    Dobrý deň, chcem sa opýtat na opuchy rúk v 36tt. Už viackrát v noci sa mi stalo že som sa zobudila na opuchnuté ruky, cez deň je to v poriadku. Naposledy na poradni 19.8. som mala tlak a moc v poriadku. Ďalšiu poradňu mám 2.9., stačí počkať na ňu alebo ísť skôr? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, v poslednom mesiaci tehotenstva je opuch rúk a nôh pomerne častý a bežný. Ak nie je opuch asymetrický a bolestivý, odsledujte si to.