• Sono

    , Autor: Katkacer92

    Dobry den, pan Doktor,

    ako stale, aj teraz som zvedava na Vas nazor. Som v 37+0, a bola som dnes na sone, a dr mi namerala hodnoty a povedala, ze je vsetko OK:
    BPD 92
    HC 325
    AC 306 (34+4)
    FL 75
    Poloha I. hlavou dole
    Morfologia: 2870g
    Placenta v predu
    Grading placenty: 150/min
    Mnozstvo plod. vody: norma
    PI Am: 1,02
    PI MCA 1,22
    Zodp 36+2tt...

    Chcem sa opytat pan Doktor, su tieto vysledky v norme? Aj prietoky? Teraz uz chodim do nemocnice na poradne, ale moja gynda mi merala babatko stale tak, ze o 2 tyzdne bol vacsi.... Som teraz dost vystrasena, a aj co sa tyka bruska babatka. Nic mi nato nehovorila, ale teraz som si vsimla iba, ze ma o 2 tyzdne mensie brusko. Moze to suvisiet s nejakym problemom? Alebo bolo sposobene tym, ze som bola hladna a nejedla som? Mali sme aj NIFTY test a vsetko bolo OK.

    Mimochodom ja mam tiez male tehu brusko.

    Dakujem velmi za odpoved.

    Dobrý deň, dvojtýždňový rozdiel nepredstavuje zaostávanie. Popisované výsledky prietokov, ako aj oziev plodu, či množstva plodovej vody sú v poriadku. Nemusíte sa znepokojovať. Pokračujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde plánujete rodiť.