• ..

    , Autor: Daša28

    Dobrý večer chcela by som sa spýtať som v 14tt a 3 dni.
    Mám prekážku v práci skrz corony. Bola som na brigáde kde je chlad a v stojí som cca 8 hodín. Bola som tam len 3 dni a domov som prišla horúčkach a naposledy som sa nevedela postaviť z postele. Doktorka mi povedala že mám zablokovaní platničku a nemám sa zaťažovať.Chcela by som sa spýtať či je vhodné v tehotenstve sa vrátiť k tej brigáde do chladu keď mám aj tie problémy teraz.
    Ďakujem

    Dobrý deň, v tehotenstve by som takéto brigády, ktoré Vás vyčerpávajú, spôsobujú problémy, pokles imunity a teploty nevykonával.