• Jogurt

    , Autor: Radka545

    Dobrý deň,som v 33tt. Večer som si dala vegánsky jogurt a až po dojedení som si všimla ,že mal prasknutý kelímok. Mohli by to uškodiť bábätku? Jogurt bol v záruke,ale mal poškodený kelímok,neviem ako dlho. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ak nebol zmenený vzhľad, ani chuť jogurtu, nemusíte mať žiadne ťažkosti, ani nevoľnosť. Na plod to vplyv nebude mať.