• Opuchy

    , Autor: Radka545

    Dobrý deň, som v 32tt+4. Dnes večer som si objavila na oboch chodidlách akoby opuch. Je to pri päte smerom na prsty na nohách,akoby v strede chodidla (proste tou časťou,ktorou sa stúpa). Je to na oboch nohách rovnako. Je to normálne takto v tehotenstve alebo môže ísť o niečo vážnejšie? Poradňu mám o týždeň vo štvrtok. Ďakujem

    Dobrý deň, v III. trimestri sú opuchy dolných končatín pomerne časté. Ak nemáte žiadne iné ťažkosti, či bolesti, stačí navštíviť poradňu podľa plánu. Odslefujte si to. Samozrejme pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa skôr.