• Sono

    , Autor: Terka

    Dobrý deň dnes som bola na Sone embrio ma 6mm a videli sme už aj akciu chcem sa opýtať ktorému týždňu to zodpovedá lebo doktorka bola veľmi neistá... Mala by som byť podľa ms 6+4 tt ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, zodpovedá to približne 6+5 týždňu tehotenstva. Vhodnejšie je vyšetrenie vrámci PTS v 11.-13. týždni tehotenstva.