• Zastavenie laktacie

    Dobrý deň, prosím Vás, mám takú otázku.
    Musím zo zdravotných dôvodov ukončiť tvorbu laktacie.Dieta sa mi narodilo 10.08.,a od 18.08.som začala užívať Medocriptine 2x pol tablety.Po 3 dňoch sa to zastavilo s tým, že som aj prsníky obväzovala,ale od včera sa začali opäť bolestivo nalievať.Mozem opäť nasadiť tablety,a na ako dlho? Poprípade, čo by ste mi odporučili?
    Ďakujem

    Dobrý deň, odporúčaná dávka Medocriptinu je 2 x 1 tbl po dobu aspoň 12 - 14 dní.