• Parametre

    , Autor: Katkacer92

    Dobry den, som velmi zvedava na Vas nazor.
    Som po IVF. Poslednu Ms som mala 2.7.2020, ovulaciu na 10DC, tym padom vklad na 15DC (16.7.2020).
    Vcera som bola na ultrazvuku, podla poslednej MS som 6+6tt, podla sono 7+3. Embryjko ma 1,19cm, zltkovy vak 0,65cm a gestacny vak 2,04cm.

    Prosim Vas, su tieto parametre v poriadku?

    Dakujem pekne!

    Katka

    Dobrý deň, spomínané parametre zodpovedajú meranému týždňu tehotenstva. Objednajte sa na PTS v 12.-14. týždni tehotenstva.