• Frekvencia srdca

    , Autor: Radka545

    Dobrý deň,v tehotenskej knižke v časti ultrazvuk 20.-24.týždeň mám v kolónke frekvencia srdca napísané 21+2. Je to v poriadku? Ultrazvuk bol robený v 20tt+3. Doktor na konci povedal,že všetko by malo byť v poriadku.

    Dobrý deň, áno, je to v poriadku. Rozdiel vo výsledku USG je prakticky 6 dní. Nemusíte sa obávať.