• toxoplazmóza

    , Autor: mojedeti

    Dobrý deň, prosím Vás takéto výsledky mám dnes od lekára..bojím sa čo to znamená pre dieťa
    IgE negat.
    IgA pozit.
    IgM pozit., IgG 2400
    avidita IgG 40
    som v 3 mesiaci, nasadili mi ATB
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, na základe Vášho opisu netuším, o výsledky akých vyšetrení sa jedná. Ig sú protilátky, ktoré hovoria v závislosti od toho, či sa jedná o IgG, IgM, či IgA, o tom, či ste dané ochorenie prekonali v minulosti, alebo či je ochorenie aktívne. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte alebo kontaktujte Vášho lekára.