• Výtok v tehotenstve

    , Autor: Miži

    Dobrý deň.
    Som v 11tt a dnes ráno som mala hnedý výtok.
    Po odprchovani už len zltohnedy.
    Trpela som kvasinkymi tak som si nasadila Frolagyn čipky ktoré majú jemnu hnedú farbu-7 dni aplikácie čipkov.
    Neviem teda či je výtok spôsobený čipkami , alebo navrhujete navštíviť Dr?

    Dobrý deň, spomínané čapíky slúžia na úpravu vaginalnej mikroflóry. Ak máte vaginálnu infekciu, je potrebné navštíviť obvodného gynekológa, ktorý na základe výteru z pošvy a vyšetrenia nasadí potrebnú liečbu.