• Problem so zubom

    , Autor: Matadodok

    Dobry den nachadzam sa v 35 tyzdni a odlomilo sa mi zo zubu chcem sa opytat ci si ho mozem dat este spravit alebo je lepsie pockat po porode?...a ak po porode ci mozem aj ked budem kojit dakujem za odpoved

    Dobrý deň, záleží od stomatologického nálezu a nutného výkonu, ku čomu sa musí vyjadriť stomatológ. Ak to nie je nutné, počkajte až po pôrode. Anestetiká používané pri stomatochirurgických zákrokoch sú na lokálnej báze a nemajú vplyv na kojenie.