• 35tt

    , Autor: Nany1311

    Dobrý deň pán doktor , som v 35tt , podľa vyšetrení je všetko v poriadku ale veľmi sa bojím aby sa za tie posledné týždne nič nestalo bábätku , ani v 1 trimestri som sa tak nebála ako teraz ...hlavne ma trápi aby sa bábätko nezadusilo pupocnou šnúrou , alebo sa na nej nespravil uzlik, aká je prosím vás pravdepodobnosť ? Som z toho na nervy , stále len plačem . Ďakujem

    Dobrý deň, ak je všetko v poriadku, nemusíte sa obávať. Každé druhé dieťa sa rodí s pupočníkom obtočený okolo krku plodu. Pravdepodobnosť komplikácií v podobe pravého uzla alebo dotiahnutia pupočníka je pomerne malá, vôbec sa nad tým nezamýšľajte a určite nebuďte plačlivá.