• 35tt tehotenstva

    Dobrý deň pán doktor, dnes som bola v poradni a dnešný nález bol krčok 1cm branka na 1cm otvorená normotus a som v 35tt tehotenstva, a už som mala 3 také tehotenstva a vždy som mala do termínu ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, pre viacrodičku je takýto nález v tomto týždni tehotenstva pomerne častý. Ak nemáte žiadne ťažkosti, časté tvrdnutie, či bolesti, viete s takýmto nálezom potiahnuť až do termínu, čo sa u Vás už podľa opisu v minulosti aj udialo. Nepoznám však žiadne ďalšie výsledky vyšetrení, nálezy, ani informácie, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.