• Menštruačne bolesti

    , Autor: Jesey

    Dobrý večer chcela by som sa opýtať momentálne som v 35tt tehotenstva a za posledné dva dni pocitujem jemné bolesti ako pri menštruácii neni to stále len občas viem že teraz v tomto štádiu by už mali byť také bolesti prijatelné kedže to už začína byť vyššie štádium tehotenstva a telobsa pomaly začina pripravovať na pôrod ale veľa ľudí čo som sa o tomto bavila čo mali podobné bolesti ako ja tak vždy mali niečo zlé ako napríklad skracovanie krčka alebo podobne a čo som si ešte objavila po malej potrebe bol akýsi menší hlien (bielo žltý) objavila som to dva krát ráno to bolo trošku väčšie a večer menšie a potom sa do toho objavili tie menšie menštruačne bolesti tak som sa chcela spýtať aký máte na to názor vy a či je to v poriadku ďakujem

    Dobrý deň, bez vyšetrenia sa Vám objektívne vyjadriť neviem. V tomto týždni tehotenstva už môžete pocitovať mierne bolesti v podbrušku, hlavne večer. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.