• Herpes v tehotenstve

    , Autor: Lussi.

    Dobrý deň, som v 9.týždni tehotenstva a pred 2 dňami sa mi objavil herpes na nose z vonkajšej aj vnútornej strany. Automaticky, ako som zvyknutá, som si dala na vatový tampón trochu Alpy a snažila sa herpes vysušiť. Následne na to ma prepadol strach či sa alkohol obsiahnutý v Alpe nemohol pri styku s otvorenou rankou herpesu dostať do krvi a tak ublížiť plodu. Ďakujem Vám za odpoveď! S pozdravom, Lucia

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. Môžete si kúpiť voľnopredajné prípravky na herpes, v lekárni Vám najlepšie poradia.