• dojcenie

    , Autor: lasocka

    Dobrý vecer pán MUDr. Mám 39 rokov,som po cisárskom reze zajtra tomu bude týžden. Zatial mám len málo mliečka v prsnikoch, ked aj odsávam, mám ich také plné, zdúrené...ale nebolia ma. Co by ste mi poradili na podporu laktácie, aby som mohla kojit?? ako je možné tomu pomoct?? co mám uzivat, resp. robit??
    dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ak máte naliate prsníky, ktoré tvrdnú, odporúčam masáž prsníkov, nahriať si ich a tak skúsiť kojiť alebo poodsávať. Pite aspoň 2 litre tekutín denne.