• E coli v tehotenstve

    , Autor: tinka-017

    Dobry den p. doktor,rada by sim sa informovala,ako znicit bakteriu e coli v tehotenstve inak,ako antibiotikami..ide o to,ze tato bakteria sa mi cele tehotenstvo vracia,momentalne som v 23 tt a moja gynekologicka ma opakovanie lieci len peroralnymi atb..nasledne vzdy dostanem mykozu a je to jeden zacarovany kruh..je mozne prosim odstranit tuto bakteriu v posvy nejakymi tabletami na vkladanie dovnutra? Je tato bakteria v tehotenstve nebezpecna a moze ohrozit moje babo?

    Dobrý deň, skúste vaginálne globule Macmirror, jednu globulu večer pred spaním, skúste používať aj Gynoflor na úpravu pošvovej fluóry alebo vhodný je aj vaginálny výplach Clogin. Pri pretrvávaní ťažkosti alebo v prípade nejasností kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.