• Zápal posvy

    , Autor:

    Dobrý deň pán doktor. Som v 18tt a zistili mi že mám zápal posvy. Prosím vás je to vážne? Pociťujem iba plnosť ako keby mechúra a trosku tlaky. Ďakujem

    Dobrý deň, vaginálna mykóza alebo bakteriálna infekcia pošvy počas tehotenstva nie je ničím výnimočným. Adekvátnou starostlivosťou a liečbou sa to dá zvládnuť. Riaďte sa radami a odporúčaniami Vášho obvodného gynekológa.