• Ascorutin

    , Autor: kikis

    Dobry den p. doktorka,

    uzivala som kvoli krvacaniu v 9tt 3krat denne 1 tbl Ascorutin 7 dni, plus este Pambu a v 10tt 3krat denne 1tbl asi 4 dni. Chcem sa spytat, ze ci sa zaklada na pravde, ze uzivanie Ascorutinu moze sposobit u plodu leukemiu?

    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    7 dňové užívanie určite nemá nežiaduce účinky na plod,
    čítala ste si zjavne príbalový leták, tak treba dočítať danú stať do konca, je tam jasne popísané, že dané štúdie neboli jednozančne priekazné a neexistujú jednoznačné dôkazy
    s pozdravom