• cisársky rez

    , Autor: odbornik6

    dobrý deň, Ďakujem za odpoveď :-) ešte by sm sa chcela opýtať ako to je s cisárskym rezom keď v pôrodnici kam idem rodiť sa poradne nerobia, do pôrodu chodím k mojej lekárke a tá mi povedala, že 80-90% to vyzerá opäť na cisársky rez. a keď začnem mať bolesti tak mám ísť rovno do pôrodnice. nie je potrebné v pôrodnici cisársky rez nejako naplánovať?

    Dobrý deň,
    v tomto prípade vám neviem doporučiť nejaký postup, zväčša sa chodí do poradne na proacovisko skôr, ak to vo vašom prípade nefunguje , poraďte sa s vaou lekárkou, pretože je vhodné mať i krvné odbery pre spinálnu anestézu , ak by sa robil opäť SC a podobne.
    samozrejme ak by odtiela plod,.voda, začala by ste maž prav.kontrakcie, krvácanie, či intenzívnu bolesť v rane, aleo by ste necízila ldhšie pohyby plodu určite treba ísť rovno na pôrodnicu.
    s pozdravom