• po potrate

    , Autor: ketrin

    Dobri den chcem sa opitat ake tabletki si mam kupit na posilnene maternici pred otehotnenim dakujem za otpoved

    Dobrý deň, v prvom rade vyčkajte min. 3 mesiace od posledného potratu, následne určite absolvujte komplexné gynekologické vyšetrenie, prípadne doplňujúce vyšetrenia- hematologické a pod, aby sa mohol identifikovať dôvod prečo dochádza opakovane k abortom.
    s pozdravom