• ....

    dobrý deň,

    chcela by som na opýtať, som v 16tt týžni tehotenstva a stále som nič nepribrala jesť mi chutí, a ani mi ešte bruško nenarástlo. Je to v poriadku

    Ďakujem

    Dobrý deň,
    ak chodíte na kontroly ku gynekológovi a dieťa je v poriadku a normálne rastie , nemusíte sa týmto zaoberať, určite ešte pár kíl do pôrodu priberiete
    s pozdravom