• zenaro

    , Autor: betty

    Dobry den, chcela by som Vas poprosit o odpoved, som alergicka /histamin intolerancia/, a bravam zenaro už 5 rokov. Som teraz v 5tt, a snazim sa nebrat ziadne lieky. Lenze su dni, skoro každe, ktore to proste bez zenara neide. Moze sa brat , alebo existuje nejaka nahrada, ktora je dovolena? Mám konretne problem so silnym svrbenim na celej tele. Alergik mi vôbec neodporúča zenaro. Ale tu som už čítala,že môžeme brať. Čo je pravda? Dakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň,
    prečítajte si príbalový leták liečiva, tam je napísané vhodnosť užívania v tehotenstve
    prípadne to konzultujte s vaším alergológom a gynekológom
    s pozdravom