• Vitagyn C

    Dobrý deň, gyn. mi odporučila Vitagyn C, ale keď si ho dám večer pred spaním, celý deň mám svrbenie, potom ešte ráno trochu, a potom to prejde. Sestrička u gyn. mi povedala, že ho môžem doužívať, ale nemôžem byť na nejakú látku alergická a nemôže mi to viac uškodiť ako pomôcť?
    S pozdravom

    Dobrý deň,
    samozrejme môžte byť na niektorú zložku alergická,
    neviem z akého dôvodu vám bol preparát doporučený, prípadne ho vynechajte a pokúste sa kúpiť si v lekárni iný voľnopredajný podobný preparát, alebo môžte mať i infekciu , kt. sa vám vyvinula počas aplikácie...
    s pozdravom