• zlata zila

    , Autor: lenka85

    Dobry den,som 3mes.po porode a stale mam problem so zlatou zilou.uzivala som avenoc homeopatika,pomohli iba na tyzden,doktor mi predpisal factu cipky len ja kojim a mala mala z nich hnacky a bolesti bruska.aky liek by ste este odporucili vyskusat?mozem uzivat mobivenal?vraj nie je na recept a je lacnejsi ako detralex.maju s nim vase pacientky dobreskusenosti.dieta je plne dojcene.dakujem

    Dobrý deň,
    prípravok typu Detralex je vždy vhodný a k tomu samozrejme i potieranie z vonku, musíte vyskúšať viaceré, pretože každému iný prípravok sedí i pomáha.
    Je ich veľmi veľa
    s pozdravom