• tehotensto

    Dobrý den pani doktorka ešte mám otazoku som v 12 tt a ja mam krv A pozit a priateľ A negatív je možne že bude mat diatatko niečo čitala som toho dost a bojím sa dakujeza odpoved

    Dobrý deň,
    váš lekár vám skontroluje protilátky, ale ak vy ste pozítivna nemal by byť problém.Závií akú krvnú skupinu bude mať dieťa po pôrode, to by sa následne mohlo riešiť podaním injekcie s protilátkami proti rh faktoru ak by dieťa bolo negatívne.
    zatiaľ obavy mať nemusíte
    S pozdravom