• Prosba

    , Autor: odbornik6

    Prajem pekný deň p.doktorka,
    mám na Vás prosbu a neviem, kde začať. Začnem takto: som tehotná, podľa všetkého 16t.t.+3. Dňa 19.11´13. sa nám s mužom zadarilo (veľmi neplánovane) a tak na druhý deň som užila tabletku "PO". Menzes som dostala hneď cca 23-24.11 2013( tak ako mal). Na vyšetrení u p.doktorky posl. deň v roku nebolo ešte vidieť tep plodu. PretoVás chcem poprosiť o vysvetlenie kedy vlastne došlo k otehotneniu, či mohla táto tabl, niečo zmeniť príp.posunúť ? Vopred Vám ďakujem za odpoveĎ.

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne ste otehotneli v nasledujúcom cykle. Teda v cykle, ktorý začínal 23-24.11. Ak máte pravidelný cyklus 28 dňový, tak ovulácia mohla byť okolo 10.12.2013.