• Prosba o radu :-)

    , Autor: lenkad26

    Dobry den, pani doktorka :-)
    Vcera som absolvovala usg, som v 29 tt a lekar mi pri sone povedal, že plod má "nápadnu zaludocnu bublinu"- zväcsený žaludok. Chcela by som Vás požiadať o radu, čo to znamena pre plod a jeho dalsí vývin v brusku? je to nebezpecna, popripade co je pričinou? Dakujem

    Dobrý deň,
    závisí od nálezu, ktorý bohužial z vášho popisu neviem posúdiť. Prognóza aj to či to vôbec niečo znamená závisí od kontrolného ultrazvuku.