• kvasinkové ochorenie

    , Autor: anita1984

    Dobrý deň prajem.
    Som 27 tt. a dá sa povedať, že každy mesiac trpím kvasinkovými ochoreniami.Lekár mi stále vypíše macmiror čapíky, alebo canesten kombi.Chcela by som sa opýtať, či tieto čapíky neuškodia bábätku, že každý mesiac ich beriem. Ďakujem

    Dobrý deň,
    spomínané preparáty v 27 týždni dieťatku neublížia. nemusíte sa obávať.