• Duphaston

    Dobrý deň, chcela som sa spýtať ohľadom lieku Duphaston. Som na začiatku 10 t. tehotenstva, a začala som špiniť a krvácať. Na pohotovsti mi zistili hematom, dali mi 4x tabletku duphaston a injekciju proti krvácaniu. Duphaston beriem od začiatku tehotenstva - 2x1 tabletku, lebo som už raz potratila. Nemôže takáto dávka poškodiť plod? Ďakujem

    Dobrý deň,
    určite nie, dávka je v prípade krvácania v prvom trimestri adekvátna.