• sposob porodu

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, chcela by som sa spytat, aky porod ma caka, ak mam diagnozu uterus bicornis. Zatial sa so mnou o tom lekar nerozprava, som v 20 tt. Okrem toho si denne picham clexane kvoli trombofilnej mutacii heterozygot F. Leiden.
    Cele tehotenstvo ma trapi vytok, niekedy je riedky, no hlavne rano je husty. Nic ma nestipe ani nesvrbi, myslite, ze moze ist o zapal? Lekar vravel, ze je to bezne a nic mi na neho nepredpisal.
    Dakujem

    Dobrý deň,
    uterus bicornis nie je samostatnou indikáciou k ukončeniu pôrodu cisárskym rezom ale samozrejme závisí od ostatných okolností. Pokiaľ lekár povedal, že je to v poriadku, a vy sama nemáte žiadne ťažkosti nemusíte sa kvôli výtoku znepokojovať.