• Calibrum Babyplan

    , Autor: majusik26

    Dobrý deň ešte som sa chcela porádit že pred tehotenstvom som začalá užívať kyselinu listovú Folic Acid a som chcela či nemám vysadiť a kúpila som si Calibrum Babyplan čo bi bolo lepšie užívať Dakujem

    Dobrý deň,
    vitamínové doplnky určite nekombinujte, aj Babyplan obsahuje kyselinu listovu preto už ďalšiu neužívajte.