• Gestacny vek 2

    , Autor: janakomancova

    P. doktorka este jedna otazka kedze je babatko velke a ma dost velku vahu na 21tt moze sa posunut aj termin porodu?? zeby som bola v inom tyzdni?pretoze cyklus som mala nepravidelny

    Ako som povedala, závisí od toho ako veľké bolo dieťatko v 12 týždni, ak zodpovedalo 12 týždňu dátum pôrodu sa upravovať nebude.