• vyrážka

    , Autor: macik525

    Dobrý večer!práve som začala 30tt a pred dvomi dňami sa mi na posve objavila bolestivá vyrážka asi vo veľkosti hrasku,na dotyk je to veľmi bolestivé,neviem,či to mohlo byť spôsobené holením (deň pred jej objavením som sa holila) alebo niečím iným. Môžete mi prosím Vás poradiť ako sa jej zbavim? Skúšala som natierať calciovou masťou (nič lepšie ma nenapadlo,ale žiadna zmena). Ďakujem veľmi pekne

    Dobrý deň,
    bohužiaľ bez posúdenia lokálneho nálezu vám zodpovedne nemôžem poradiť. Navštívte lekára ak sa vyrážka do 3 dní neupokojí a nedôjde k jej vyhojeniu.