• stopy hnisu v moci

    , Autor: odbornik6

    dobry den pani doktorka,
    z chemickeho rozboru mocu mi zistili stopy hnisu v moci. doktor mi nic nepredpisal. tvrdil, ze mam normalny tehotensky sekret ( som v 32 tt).obcas ma zaboli v pdbrusku, nic strasne a moc je taky zakaleny.chcem sa opytat ci si nemam nieco kupit v lekarni, lebo myslim, ze to nie je celkom ok a nechcem, aby sa to nejako rozsirilo. moze sa nieco z volnopredajnych preparatov?
    dakujem pekne a odpoved

    Dobrý deň,
    v prípade, že sa naozaj potvrdil hnis v moči je nutné obzvlášť v tehotenstve preliečenie. Voľnopredajné preparáty sú len urinal, no v tehotenstve ak sa pridružujú aj klinické prejavy ako pobolievanie v podbrušku zvážiť preliečenie antibiotikami.