• Masáž

    , Autor: any

    Dobrý deň, niekde som čítala,že tehotné ženy by nemali ísť na masáž..môže uškodiť aj masáž v sede,ak by boli masírované iba ramená a horná časť chrbta?
    A ešte by ma zaujímalo,od ktorého tt by sa nemalo spať na bruchu?
    Ďakujem krásne za odpovede.

    Dobrý deň,
    je to veľmi individuálne, niektorým ženám spanie na brušku nevadí vôbec, vo všeobecnosti sa odporúča, že žena môže spať bez problémov na brušku počas prvých 5-6 mesiacov. Masáž v sede zameraná na ramená a hornú časť chrbta nevadí.