• zápal v tehotenstve

    , Autor: adika11

    Dobrý deň,

    chcela by som sa spýtať mala som silný zápal a boli mi nasadané ANT Zinnat 500, tie som dobrala ale kašel ostal stále a dr mi predpísala dalšie ANT Suprax 400 a Bioparox. Chcem sa spýtať neuškodia tieto lieky bábetku, som v 28 tt a taktiež nevadí ked mi zmenila lieky na iné, ked tie predchádzajúce mi zaberali v celku dobre?

    Ďakujem za odpoved

    dobrý deň,
    spomínané antibiotíká dieťatku neublížia. držím palce a veľa zdravia prajem!