• je mozne aby som bola tehotna?

    Dobry den
    chcela by som sa opytat na to, ci si myslite ze je pravdepodobne aby som bola tehotna ked mam PCO, bez hormonalnej substitucie nemam cyklus (naposlledy bol z femostonu v novembry) a s priatelom pouzivame kondomy aj ked iba na koniec, nie pocas celeho styku. V poslednych dnoch mam velmi silo nafuknute prsia, taha ma v nich a mam velmi citlive bradavky (az tak ze to som nikdy nemala), tiez ma tlaci v podbrusku a citim sa nafuknuta a citala som ze by to mohli byt prve priznaky tehotenstva. Myslite ze si mam urobit test? Je vobec mozne aby som pri suhre takychto okolnosti bola tehotna???
    Dakujem pekne a prajem pekny den

    Dobrý deň,
    je to veľmi nepravdepodobné no nikdy sa to nedá 100 % vylúčiť bez tehotenského testu.