• je mozne aby som bola tehotna?

    , Autor: odbornik6

    Dobry den
    chcela by som sa opytat na to, ci si myslite ze je pravdepodobne aby som bola tehotna ked mam PCO, bez hormonalnej substitucie nemam cyklus (naposlledy bol z femostonu v novembry) a s priatelom pouzivame kondomy aj ked iba na koniec, nie pocas celeho styku. V poslednych dnoch mam velmi silo nafuknute prsia, taha ma v nich a mam velmi citlive bradavky (az tak ze to som nikdy nemala), tiez ma tlaci v podbrusku a citim sa nafuknuta a citala som ze by to mohli byt prve priznaky tehotenstva. Myslite ze si mam urobit test? Je vobec mozne aby som pri suhre takychto okolnosti bola tehotna???
    Dakujem pekne a prajem pekny den

    Dobrý deň,
    je to veľmi nepravdepodobné no nikdy sa to nedá 100 % vylúčiť bez tehotenského testu.