• Upchaty mliekovod

    , Autor: odbornik6

    Dobry den,

    prosim Vas o radu ohladom dojcenia. Asi pred tromi tyzdnami sa mi zapalil prsnik pre upchaty mliekovod. Antibiotika som nebrala, pretoze sa mi podarilo ho spriechodnit castim prikladanim a odsavanim. Zostala mi vsak na bradavke biela bodka, ktora stale brani priechodnosti mlieka. Obcas sa uzavrie, bolest sa stupnuje a zacina opakovany zapal. Ako mozem uplne spriechodnit mliekovod a zabranit zapalu?
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    je potrebné navštíviť lekára aby to odborne zhodnotil, a vprípade nutnosti zápal preliečil antibiotikami, pretože sa inak opakovaným zápalom nevyhnete.