• Imunor v tehotenstve

    , Autor: lemon

    Dobrý deň pani doktorka, chcem sa opýtať, či sa môže užívať imunor počas tehotenstva. Pred týždňom mi ho lekárka predpísala, keďže mám zníženú imunitu a neustále herpetické zápaly oka. Ale už asi tri dni sa cítim mizerne. Menštruáciu som mala 13.2. Ak som tehotná (nemala by som byť, ale predsa...), môžu sa tehotenské príznaky ukazovať už cca týždeň po oplodnení? Ďakujem vám za radu :-)

    Dobrý deň,
    imunor sa v tehotenstve užívať nesmie. Niektoré ženy popisujú tehotenské príznaky už po pár dňoch od oplodnenia preto to nie je vylučené. Urobte si tehotneský test.