• :-(

    , Autor: tamarastranska

    Asi si budete o mne myslieť, že som šibnutá, ale stalo sa mi niečo, o čom neviem čo si myslieť. Som v 8 tt, minulý týždeň som bola na wc a "niečo zo mňa vypadlo", necítila som to, zbadala som to až vo WC, ale neviem čo to bolo, bola to akoby taka malá šedá gulička.. Zľakla som sa či som nepotratila, ale ani som nekrvácala, ani som nemala žiadne bolesti. Odvetdy nerozmýšľam nad ničím iným a mám taký pocit prázdnoty, kým som vedela, že je všetko OK, mala som stále pocit nafúknutosti a teraz zrazu nič.. Čo to môže byť? Myslíte si, že mohlo ísť o potrat?? Ďakujem vám :-(

    Dobrý deň,
    kedže ste nekrvácali a ani nemali žiadne bolesti je to málo pravdepodobné ale bohužial stať sa to môže. Bolo by vhodné navštíviť lekára za účelom kontrolného ultrazvukového vyšetrenia.