• vyrazky

    , Autor: alenakmet

    dobry den som v 40 tyzdni tehotenstva a po celom bruchu sa mi.vyhodili male cervene vyrazjy. nesvrbia len nevyzeraju dobre. nikde inde ich nemam. co to moze byt?

    Dobrý deň,
    príčin môže byť niekoľko, mal by Vás vyšetriť dermatológ - kožný lekár. Môže ísť o alergickú reakciu na lieky,potraviny prípadne aj na iné látky ako je aviváž či prací prášok.