• 11. týždeň tehotenstva

    , Autor: jarinka18

    dobrý deň,
    Na ultrazvuku som bola v 8 tt + 1 a vtedy malo bábo 1,7 cm.
    Do poradne mám ísť až 19.12 ale rozmýšľala som nad 3D/4D ultrazvukom, že si dám urobiť a skontrolovať či je všetko v poriadku.
    Môj gynekológ mi odporučil ísť aj na amniocentézu.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    plod je teda menší od začiatku tehotenstva, otázkou je akému týždňu zodpovedalo pri prvom ultrazvuku a či to sedí aj teraz. Ak to sedí aj v tomto 12/13 týždni, mala sa upraviť datácia tehotenstva, pravdepodobne ste otehotneli neskor.