• Tabletky

    , Autor: sendy111

    Dobry den chcem sa opytat ci skodia tabletky babatku ked uzivam magne b6 4x1 a vitaminy ladee vita.Magne mi dali kvoli tomu lebo mi tvrdlo brucho a skracoval sa mi krcok som v 28 tyzdni tehotenstva.Do kedy by som mala brat tabletky magne???Bojim sa ze sa neskor babetku nebude chciet ist von.Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    nemusíte sa obávať, kľudne tabletky užívajte ďalej, magnesium vysaďte v 37 - 38 týždni gravidity. Určite tieto lieky nespôsobia prenášanie či potermínovú graviditu.