• vaha

    chcela by som sa opytat preco je vaha babatka 1440g v 31+0 hranicna? ake je rozmedzie? a co znamena hranicna?

    Dobrý deň,
    rozmedzie váhy pre dieťatko v 32 týždni gravidity je od 1500 do 2000 gramov. Ale je to veľmi individuálne, váha vášho dieťatka je absolútne v poriadku, ste len na začiatku 32. týždňa. Nemusíte sa obávať, je nutné brať do úvahy aj to, že je to len odhad váhy, nie presná váha.